Kontaktni podatki

BENUSSI d.o.o. - Pooblaščeni zastopnik za Iveco
CVETKOVA ULICA 1, 1000LJUBLJANA
Tel. +386 8 205-3347, Fax. +386 1 427-2270, E-mail. info@benussi.si

Tvrtka Benussi d.o.o. ovlašteni je uvoznik renomiranog proizvođača teretnih vozila IVECO s.p.a.
Korisnicima nudimo nova i rabljena vozila u svim kategorijama od 3,200 kg do 86000 kg ukupne mase

UPRAVA

RAČUNOVODSTVO
Tel: +385 52 385-200
e-mail: info@benussi.hr
 
DIREKTOR
Silvano Benussi
Tel: +385 52 385-201
E-mail: silvano.benussi@benussi.hr


PULA

PRODAJA VOZILA
Lorenzo Delzotto
Tel: +385 52 385-191/+385 98 330-925
e-mail: lorenzo.delzotto@benussi.hr

REZERVNI DIJELOVI
Fabricio Čelić
Tel: +385 52 385-203 / +385 98 983-9249
e-mail:fabricio.celic@benussi.hr
 
VODITELJ POSTPRODAJE
Mladen Tomašić
Tel: +385 52 385-195/+385 98 330-994
e-mail: mladen.tomasic@benussi.hr

SERVIS
Andrej Bolković,
tel. +385 52 385 199/+385 98 435-387
email: andrej.bolkovic@benussi.hr
 
VULKANIZER
Aleksandar Vareško
Tel: +385 52 385-196/+385 99 4971-547
E-mail: aleksandar.varesko@benussi.hr
 


RIJEKA

PRODAJA VOZILA
Božidar Desnica
Tel: +385 51 601-101/+385 99 2114-986
e-mail: bozidar.desnica@benussi.hr

Daniel Novosel
Tel: +385 51 601-107/+385 98 210-060
e-mail:daniel.novose@benussi.hr
 
REZERVNI DIJELOVI
Darko Pejčinović
Tel: +385 51 601-124/+385 98 330-956
e-mail: rijeka.trgovina@benussi.hr

SERVIS
Goran Peloza
tel. +385 51 601 126/+385 98 330-973
email: goran.peloza@benussi.hr
 
VULKANIZER
Bojan Vukelić
Tel: +385 52 385-196
E-mail: rivulkanizer@benussi.hr


VARAŽDIN

PRODAJA VOZILA
Nikola Cigrovski
Tel: +385 42 658-572/+385 99 311 7810
e-mail: nikola.cigrovski@benussi.hr
 
REZERVNI DIJELOVI
Pavle Vrbanec
Tel: +385 42 658-584
e-mail: pavle.vrbanec@benussi.hr
 
SERVIS
Zlatko Klekar
Tel: +385 42 658-590/+385 99 311-7856
email: zlatko.klekar@benussi.hr
 


ZAGREB

VODITELJ CENTRA
Marin Rilje
Tel: +385 1 6599-305/+385 91 1000-319
e-mail: marin.rilje@benussi.hr

PRODAJA VOZILA
Krešimir Čorluka
Tel: +385 99 323-5356
E-mail: Kresimir.corluka@benussi.hr

Matko Orenda
Tel:+385 1 6599-304/+385 99 393-3130
E-mail: matko.orenda@benussi.hr
 
VODITELJ RABLJENIH VOZILA
Josip Blažević
Tel: +385 1 6599-303/+385 91 1000-307
E mail: josip.blazevic@benussi.hr

REZERVNI DIJELOVI
Vilim Šimunić
Tel: +385 1 6599-325/+385 91 1000-304
e-mail: zagreb.trgovina@benussi.hr

VODITELJ POSTPRODAJE
Igor Matković
Tel: +385 99 4827-445
e-mail: igor.matkovic@benussi.hr
 
SERVIS
Marin Bajsić
tel. +385 1 6599 315/+385 99 624-5760
email: martin.bajsic@benussi.hr

NAJAM VOZILA
Damir Bilić
Tel: +385 99 210-9101
E-mail: damir.bilic@benussi.hr


SLAVONSKI BROD

REZERVNI DIJELOVI
Zdenko Tolić
Tel: +385 35 212-405
e-mail: skladiste.brod@benussi.hr
 
PRODAJA VOZILA
Danijel Trubić
Tel: +385 35 212-404/+385 91 2000-303
e-mail: danijel.trubic@benussi.hr
 
SERVIS
Tomislav Grgić
tel. +385 35 212-406/+385 91 1000-342
email: tomislav.grgic@benussi.hr
 


SPLIT

VODITELJ CENTRA
Vlado Todorović
Tel: +385 21 682-441/+385 99 733-0863
E-mail: vlado.todorovic@benussi.hr

PRODAJA VOZILA
Zoran Radan
Tel: +385 21 682-442/+385 91 1000-303
e-mail: zoran.radan@benussi.hr
 
PRODAJA VOZILA
Niko Bagat
Tel: +385 21 682-440/+385 99 4827-447
E-mail: niko.bagat@benussi.hr

REZERVNI DIJELOVI
Davor Čatipović
Tel: +385 21 682-446/+385 99 267-8225
e-mail: davor.catipovic@benussi.hr
 
SERVIS
Nenad Madžar
tel. +385 21 682 450/+385 99 271-4274
Email: nenad.madzar@benussi.hr
 


ZADAR

REZERVNI DIJELOVI
Tomislav Erak
Tel: +385 23 341-249/+385 91 341-2492
e-mail: tomislav.erak@benussi.hr
 
SERVIS
Tomislav Jurjević
tel. +385 23 341-249/+385 91 341-2490
Email: tomislav.jurjevic@benussi.hr

LJUBLJANA

RAČUNOVODSTVO
Branka Lukić
Tel: 00386 8 200-4471
e-mail: branka.lukic@benussi.si

Sandra Grum
Tel: +386 8 200-4479
Email: sandra.grum@benussi.si

PRODAJA VOZILA
Mojmir Kranjec
Tel: +386 8 200-4470/+386 31 738-800
e-mail: mojmir.kranjec@benussi.si

Tomaž Jager
Tel: +386 8 200-4473/+386 51 273-888
E-mail: tomaz.jager@benussi.si
 
PRODAJA VOZILA
Boštijan Zupan
Tel: +386 8 200-4477/+386 41 398-076
E-mail: bostijan.zupan@benussi.si

Mijo Žunič
Tel: +386 8 205-3346/+386 51 650-760
E-mail: mijo.zunic@benussi.si

Matej Viher
Tel: +386 8 200-4473/+386 41 602-880
E-mail: matej.viher@benussi.si
 
REZERVNI DIJELOVI
Mile Čekredži
Tel: +386 8 205-3335/+386 31 382-080
e-mail: mile.cekredzi@benussi.si

SERVIS
Brane Brečevič
Tel. +386 8 205-3336/+386 51 351-063
Email: brane.brecevic@benussi.si
 

MARIBOR

PRODAJA VOZILA
Jože Gregorn
Tel: 00386 2 805-1531/+386 51 651-220
e-mail: joze.gregorn@benussi.si
 
REZERVNI DIJELOVI
Marcel Mlakar
Tel: 00386 2 805-1533/+386 51 379 412
e-mail: marcel.mlakar@benussi.si
 
SERVIS
Robert Kamenšak
tel. 00386 2 805-1534/+386 51 379 403
Email: robert.kamensak@benussi.si

Pošljite povpraševanje

Copyright © 2021 BENUSSI d.o.o., Vse pravice pridržane
This website uses cookies and similar technologies to give you the very best user experience, including to personalise advertising and content. By clicking 'Accept', you accept all cookies.